zawodnicy

ola osak

Cześć mam 6 lat jestem modelką i chodzę do klasy sportowej. Uwielbiam jeździć na nartach, a potem pić pyszną czekoladę ;)
W klubie są fajni trenerzy i dzieciaki :D lubię z nimi spędzać czas. Spodobało mi się startowanie w zawodach więc trzymajcie kciuki ...

IGA DZIEWIOR

Cześć!

To ja - Iga Dziewior. Mam 15 lat i dopiero od niedawna zaczęłam swoją przygodę z KS Live. Pewnie nikt by się nie spodziewał, ale lubię narciarstwo, sportową rywalizację i ten dreszczyk emocji przed treningiem z panem Piotrem . Uwielbiam również spotykać się z przyjaciółmi , słuchać dobrej muzyki oraz czytać, czytać
i jeszcze raz czytać (oczywiście książki). Mam nadzieję, że ta doskonała ekipa trenerska, zacytuję tu Juliusza Słowackiego… ,,Nas zwykłych zjadaczy chleba, w aniołów przemieni” (sportowych ma się rozumie).

Do zobaczenia na stoku!

Tomasz Pająk

16.03.1993

Pochodza z Orzesza mom 20 lot. Je żech uzależniony łod narciarstwa. W ubiegłym roku 2011-2012 stanoł żech na 3 placu klasyfikacji generalnyj narciarskiej ligii śląskiej. Od 3 Jahre trenuja w klubie K.S Live pod łokiem najlepszygo trenera Pyjtra Ilewicza. Angażuja sie czynnie we profesjonalne treningi narciarskie. Mom nadzieja, że moje wyniki narciarskie bydom coroz to lepsze.

BARTEK KACZMARCZYK

30.08.1996

Pochodzę z Zawoji, teraz mieszkam w Żywcu.

 

Interesuje się narciarstwem od dawna, ale niestety trenować zacząłem dopiero od 3 lat. Moim tymczasowym osiągnięciem jest objęcie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej Ligi śląskiej.

 

Trenuję pod okiem Trenera Piotra Ilewicza.

adam smolik

02.05.1997

O sobie: Brązowy medalista olimpiady młodzieży w GS oraz zwycięzca Ligi Śląskiej z sezonu 2011/12. Skamieniała, silna noga jak u Freda Flinstona. Giętki jak drewno, rozciągnięty jak szachista, ale co najważniejsze szybki jak pantera. Urodzony zjazdowiec. Stylem jazdy upodabniam się do kelnera podającego kawę oraz Teda Ligety'ego, którego jestem największym fanem. Dołączyłem do klubu
w poprzednim sezonie. Od tego czasu zrobiłem ogromne postępy, atmosfera w klubie jest przemiła.

 

WIERZĘ, ŻE RAZEM Z KS LIVE BĘDZIEMY ŚWIĘCIC WIELE SUKCESÓW!!

Julia Ilewicz

Mam 15 lat, na nartach jeżdżę od dziecka. Na obozach z Zosią zawsze malujemy paznokcie co wszystkich denerwuje,
a szczególnie tatę. Nie wyobrażam sobie trenować w innym klubie.

Dominika Arnold

11.05.1997

Przezwisko: Siwa

 

Od 4 roku życia jeżdżę w LIVE. W klubie poznałam wiele wspaniałych ludzi, których łączy wspólna pasja. Mimo, że część osób skończyła z jazdą zawodniczą, nadal utrzymujemy ze sobą kontakt. Umiejętności uzyskane dzięki wspaniałym trenerom
z LIVE-u staram się przekazywać innym oraz zarażać pasją narciarską młodsze pokolenia, które przychodzą na Biały Krzyż
z chęcią nauki jazdy na nartach.

Sabina Sawicka

Mam 11 lat. Pochodzę z Sankt-Petersburga. Mieszkam trochę
w Finlandii, trochę w Rosji i trochę u Pana Piotrka. Uwielbiam koty. Lubię jeździć na nartach. Kiedy wyrosnę chce zostac Mistrzynią Świata w gigancie. Moim zdaniem KS LIVE jest najlepszym narciarskim klubem jaki może być.

Zosia Kaczmarczyk

02.05.2000

Jestem z Zawoi ale obecnie mieszkam w Żywcu.

 

Do klubu dołączyłam rok temu i od tego czasu poczyniłam duże postępy w narciarstwie. Moim celem jest stanięcie na podium Pucharu Polski w sezonie 2013/14. Trenuję pod okiem profesjonalnego trenera Piotra Ilewicza.

Michał Hüpsch

Mam 15 lat mieszkam w Gliwicach. Moją pasją jest sport. Jeżdżę na nartach, pływam na desce, żegluję, gram w siatkówkę. Treningi
w klubie sportowym Live to konkretna praca, która przynosi efekty.

 

Trenowanie z Piotrem Ilewiczem to dla mnie przyjemność.

Gustaw Dudlej

Mam 5 lat. Czasem dokazuję i bywam nieznośny. Lubię podróże , jazdę na hulajnodze i rowerze. Uwielbiam jazdę na nartach.

Moje pierwsze kroki na śniegu: luty 2012 r. – zjazd z góry Wdżar (Czorsztyn-ski) marzec 2013 r – zjazd z Kasprowego Wierchu styczeń – marzec 2014 r. – zaliczam trasę FIS na Skrzycznem, „Golgotę” w Szczyrku i Chopok.

Tata stwierdził, że już niczego więcej nie potrafi mnie
w narciarstwie nauczyć.

Moje osiągnięcia: IV miejsce w zawodach narciarskich o puchar Prezesa SITP – Muszyna luty 2013 III miejsce w zawodach narciarskich o puchar Prezesa SITP – Istebna marzec 2014, To jednak była amatorszczyzna, a ja chcę osiągać wyniki w zawodach większego formatu, takich jak „Puchar Reksia” , „Liga Przedszkolaków” itp. i doskonalić swoje umiejętności.

Od września rozpocząłem treningi w KS Live. Bardzo lubię te zajęcia. Nie mogę doczekać się treningów na śniegu i pierwszych zawodów.

Mateusz Bryś

Mam 12 lat i mieszkam w Bielsku-Białej. Choc jestem nowym nabytkiem klubu Live już czuję , ze tu jest moje miejsce. Kocham narty i mam nadzieję że będąc pod opieką najlepszego trenera Piotra Ilewicza dużo się nauczę a moje wyniki narciarskie będą coraz to lepsze. Trzymajcie za mnie kciuki.

Kuba Gęsikowski

Mam 9 lat i właśnie zaczynam swoją przygodę z klubem sportowym LIVE. Jestem strasznym uparciuchem, kocham LEGO i gry komputerowe a jazda na nartach , tenis i pływanie to moje sportowe pasje, które cały czas rozwiajam . Wierzę ,że w klubie poznam fajnych kumpli a umiejętności pozwolą mi wystartować
w niejednych zawodach i odnieść w nich sukces.

MAja

Mam 8 lat i chodzę do 3 kl.

 

Moją największą pasją jest narciarstwo, uwielbiam jeździć na nartach i trenować. W Live poznałam świetnie i szybko jeżdżące dziewczynki i bardzo je polubiłam. Wierzę, że wygram nie jedne zawody, ale także wspaniale spędzę czas. Trzymajcie kciuki!

Marysia Jóźwiak

Mam 11 lat i chodzę do czwartej klasy.

 

W Szczyrku mieszkam i często trenuje razem z Klubem LIVE.
W klubie jestem dopiero od września 2012 roku, ale już to bardzo polubiłam J Uwielbiam jeździć na nartach, lubię również inne zajęcia dodatkowe np. basen oraz moją ukochaną ściankę wspinaczkową. Kocham wyjazdy na obozy, poznawać fajnych ludzi i jajka na miękko.

Wiktoria "WIKI" Goworowska

Jestem Wiktoria „Wiki” Goworowska,  mam 13 lat i chodzę do
6 klasy szkoły podstawowej  Akademia Żaków. W klubie jestem od 4 lat i sądzę że cały czas robię postępy narciarskie. W wolnym czasie bardzo Chętnie słucham muzyki oraz oglądam filmy. Lubię jeździć na obozy bo tam mogę porządnie poszaleć na śniegu.

 

W tym roku zaczyna się ciężki sezon ponieważ zaczynam starty w Pucharze Polski, ale przygotowywałam się wytrwale od lata i mam nadzieje że ten sezon będzie równie udany tak jak poprzedni.  Trzymajcie kciuki :*  Wiki.

Kuba Cichy

Mam 12 lat i chodzę do szóstej klasy. Do klubu sportowego Live należę od niecałego roku. Moje hobby to narciarstwo. Mam nadzieje, że za kilka lat wystartuje w pucharze świata. Moim idolem jest Ted Ligety, który niejednokrotnie wygrywał puchar świata.
W klubie sportowym Live jest dużo ciężkiej pracy, która się opłaca.

Andrzej Michalski

10.06.2002

Mieszkam w Wiśle. W klubie mówią na mnie Jędrek.

 

Lubię grać w Minecraft’a, kolekcjonuję Lego Star Wars.

 

 Na nartach jeżdżę od 4 roku życia. Moim celem jest podnosić umiejętności narciarskie i zostać Mistrzem Polski.

 

Na wszystkich treningach czatuje na mnie Super Trener Piotr Ilewicz : )

Asia Osak

10.06.2002

Mam 7 lat- Najważniejsze są dla mnie treningi z klubem LIVE, KOCHAM NARTY !!! taniec i ściankę oraz to co związane ze sportem. Jestem na każdym treningu, bo chcę być jedną z najlepszych :-) Jestem też modelką i pojawiam się w katalogach ;) Zapraszam na funpage wspólny z siostrą: www.facebook.com/OlaAsiaOsak

Moje osiągnięcia w sezonie 2013/2014:

3 miejsce- Narciarska liga przedszkolaka I edycja Szczyrk

2 miejsce- III Puchar Reksia Bielsko-B. Dębowiec

1 miejsce- Liga Śląska I edycja Istebna

3 miejsce- 65 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego w Warszawie

1 miejsce- Liga Śląska II edycja Istebna

1 miejsce- Narciarska liga przedszkolaka II edycja Szczyrk

1 miejsce- Narciarskie mistrzostwa szkoły Sp.36 Bielsko-B. -najlepszy czas wśród zawodników klas I-VI.

1 miejsce- Liga Śląska III edycja Istebna

6 miejsce- 65 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem

2 miejsce- Liga Śląska IV edycja Suche

1 miejsce -Z CAŁEJ EDYCJI!-zdobyte 300pkt max. Liga Śląska

2 miejsce- Narciarska liga przedszkolaka III edycja Szczyrk

1 miejsce- Z CAŁEJ EDYCJI!-Narciarska liga przedszkolaka

2 miejsce wraz z zespołem w X JUBILEUSZOWYCH ZIMOWYCH IMPRESJACH TANECZNYCH w Hałcnowie

Konrad LULA-Pawlik

Zaczynam 3 sezon z KS LIVE, jestem nieprzewidywalny ,pyskaty i strasznie uparty  w tym co robię.

Wynikami zaskakuje nawet czasem sam siebie.

Osiągnięcia są! Popracujemy   zobaczymy co dalej.

Jakub Ilewicz

honorowy członek ks live

Mistrz Polski.

Więcej informacji na

www.ilewicz.pl

Tworzymy silną wolę osiągania wybitnych rzeczy, którymi są ich marzenia.

"

"

AKTUALNOŚCI

NASZA

OFERTA

TRENINGI

OBOZY

ZAWODNICY

kontakt

strefa

rodzica

puchar

reksia

klub

i kadra

INLINE

ALPINE

wykonanie: